szeptember 6-án a Polgárőr Egyesület fennállásának 30. évfordulója alkalmából Családi napot tartottak a Körmend közelében található Csörötneken. A Polgárőr Egyesület felkérésére tanintézetünk két oktatója, Csuk László r. százados és Papp László r. főtörzszászlós is részt vett a rendezvényen, jól előkészített bemutatókkal színesítve azt.
A rengeteg látványos és érdekes gyermekprogram között a Körmendi Rendvédelmi Technikum színeiben a fegyverzeti anyagok, a kényszerítő eszközök és a védőfelszerelések prezentálása mellett népszerűsítettük iskolánkat és a rendőri szakmát. Akinek volt kedve, még egy rendőrautóba is beülhetett, természetesen sokan éltek a lehetőséggel.
A jelenlévő és résztvevő gyermekek tehát sok mindent kipróbálhattak, nagy érdeklődést mutattak, jól érezték magukat, így eredményes és sikeres napot zárhattunk.
Papp László r. főtörzszászlós





